ÖNE ÇIKAN BAZI MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm masöz profillerini görmek için tıkla

Pendik masöz ile sağlanan masaj, insanların her dönem ihtiyaç duydukları rahatlatıcı tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Masaj ile birlikte dikkat eksikliği ve dikkat dağınıklığı sorunu da giderilir. Zihinsel ve duygusal zekanın gelişiminde katkıda bulunur. Aynı zamanda matematiksel zeka alanını da keskinleştirmektedir. Bilimsel olarak kanıtlanan birçok faydası da bulunmaktadır. Tıp ve bilim dünyasında masaja dair kanıtlanan bedensel ve ruhsal sağlık alanlarında oluşan rahatsızların önlenmesi için masaja ihtiyaç duyulmaktadır.

Pendik sertifikalı masözler ile yapılan masaj sayesinde güçlü ve hareketli kol ve bacaklar için yapılan masaj terapisi ile birlikte  hasarlı yapıların ve dokuların daha kısa sürede iyileşmesi sağlanmaktadır. Hafif baskı ve darbeler ile masajlar ağrıyan ve sarkan bölgelerde yapılır. Masaja düzenli olarak devam edilmesi durumunda birkaç seans sonunda gözle görülür bir farklılık ortaya çıkacaktır.

Pendik Masöz Profilleri

Pendik masöz profilleri ile yapılan masaj ile birlikte sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda düzenli olarak yayılmaktadır. Vücut üzerinde oluşan ve sağlık kalitesini düşüren fiziksel hastalıkların zamanla vücut yapısını terk etmesini sağlamaktadır. Her türlü bağımlılıktan kurtulmak adına da masaja yönelmek sağlık kalitesini artıracaktır.

Pendik masöz terapistler ile yapılması istenilen masaj için uygun alan profili oluşturulur. Masaj yapılacak alanda kişinin rahatlaması ve gevşemesi açısından konforlu bir alan içinde olmalıdır. Kişinin loş bir ortamda masaj yapılarak rahatlaması sağlanır. Masaj ortamı içinde masaj sırasında sessizlik olmamasına dikkat edilir. Masaj yapılırken arka fonda müzik sesi gelmesi gerekir. Müziklerin ruhu ve vücudu dinlendirecek özellikte olması gerekir.

Pendik masözlerden masaj hizmeti/ile masajın bilemen ve bilinmeyen faydalarının sayısı bir hayli fazladır. Masaj sadece vücudun orta kısımlarına değil aynı zamanda kol ve bacaklara da yapılarak sarkma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Sarkık bir kol ya da bacak görünümüne sahip olmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilir. Tek başına bacak masajı da yapılır. Bacaklarda yer alan kaslarda esneklik ve kan dolaşımının hızlandırılması için tercih edilir.

Pendik Profesyonel Masöz

Pendik profesyonel masöz ile zarar gören kas dokuları güçlendirilir. Yürüme ve koşmaya bağlı olarak da yapılan yanlış hareketler sonucunda bacaklarda bulunan kas dokuları zarar görür. Masaj yapılarak kaslar yeniden aktif duruma getirilir ve zedelenen alan üzerinde reenkarnasyon oluşmaya başlar. Kollarda kilo alıp vermeden kaynaklı olarak da oluşan sarkma ve deride kırışıklık oluşumunun çözümü için masajdan faydalanılmaktadır.

Pendik masöz nasıl bulunur sorusu masaj hizmetinden ve uygulamalarından yararlanacak kişiler için sorulan sorunlardır. Tek başına yapılacak bir masaj türü de ayak masajıdır. Ayaklara yapılan masaj sayesinde tansiyon rahatsızlıkları önlenir ve tansiyon düşürülür. Yüksek tansiyon hastalarında yapılan ayak masajının kan basınç oranını düşürdüğü ve tansiyonun normal seviyelere indiği de kanıtlanmıştır. Ayak masajına düzenli olarak devam etmek gerekir.

Pendik Masaj Uzmanları

Pendik masaj uzmanları kadınlarda erkeklere oranla daha fazla masaj terapisi yapılır. Kadınlarda günlük olarak yapılacak olan ayak masajı ile birlikte belirli dönemlerde oluşan regl ağrısı ve menopoz etkileri zayıflamaya başlamaktadır. Gerginlik, sinirlilik durumu, baş ağrısı ve karın ağrısı gibi rahatsızlıkların en etkili çözüm yolundan biri de ayak masajıdır. Ayak tabanında iç kısma doğru yapılacak masaj ile sağlıklı bir dönem oluşturulur.

Pendiki masaj terapistleri kadınlarda hamilelik ve menopoz dönemlerinde oluşan çeşitli ağrı ve kasılmaları gidermek amacıyla masaj yapılmaktadır. Masaj bedende oluşan ağrıların ve acıların en iyi doğal ilacı ve yöntemidir. Kişide kalıcı başarı oranı sağlayarak direnç oluşumunu sağlayarak enerji oluşumunu destekler.